Overdrive Fast and Furious Edition

Overdrive Fast and Furious Edition

  • Виробник: DigitalDreamLabs
  • Модель: Overdrive Fast and Furious
  • Під замовлення (2-3 тижні)
  • Під замовлення (2-3 тижні) 3600.00
  • 3 600.00 грн.Реальна наявність
(див.статус товару)

Доставка за наш рахунок

Оригінальний товар

Допомога у виборі, підтримка, запчастини

Раніше машинки їздили по треках, по доріжках з бортами або приєднані до центрального рельсу. Але в 21-му сторіччі подібні гонки набули нового змісту: роботизовані машинки з власними сенсорами, процесором та двигунами рухаються по плоскому треку, самостійно орієнтуючись як на трекові, так і серед суперників. Ви керуєте машиною зі смартфона або планшету через WiFi, причому зосереджуєтесь не на утриманні машини на треку (вона - робот, сама вміє себе тримати), а на обгонах і тактиці боротьби з суперниками. А мобильний додаток покаже Вам нагороди, бонуси, розташування сил та результати.

Доречі, ще ж можна використовувати зброю! Не справжню, а віртуальну. Наприклад, знаходячись позаду суперника, можна жахнути в нього лазерною зброєю, це призведе до втрати швидкості ним та Ви зможете набагато легче його обігнати (при цьому смартфон вібрує, машина уповільнюється та мигає фарами). І чим більший Ваш досвід керування, тим більше видів зброї буде доступно!

Є 2 різновиди цієї гри від компанії DigitalDreamLabs: Overdrive Starter Kit та Overdrive Fast&Furious Edition. Відрізняються мінімально: моделі машин різні та 1 прямий трек в цьому наборі має властивості "прискорювача", тобто він ставиться на підйомі для розгону машини (як трамплін).

Комплектація:
- 2 роботизовані машинки
- гоночный трек (4 прямих та 6 поворотних відрізків, один з прямих відрізків - Power Zone)
- 4-портовий швидкий зарядний пристрій для машин
- підставки для підйомних дільниць
- інструкція
- очищувач коліс

На даний товар надається гарантія терміном 3 місяці. Якщо упродовж даного терміну з моменту продажу виникнуть фабричні дефекти, ми замінимо/полагодимо Ваш виріб за наш рахунок примітка: обслуговування по гарантії здійснюється в м.Києві - див.контакти, при відправці "Новою поштою" витрати діляться порівну). На рухомі частини (двигуни, колеса, пропелери) або несправності, які виникли підчас користування виробом (падіння, зміни прошивки, пошкодження зовнішніми чинниками), гарантія не поширюється.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: машинка, роботизовані

Наші переваги

Незвичний асортимент захоплюючого товару

Швидкий гарантійний сервіс

Безкоштовна доставка

Правдиві статуси наявності та ціна товару на сайті