Робот Anki Vector

Робот Anki Vector

 • -18%
 • Виробник: Anki
 • Модель: Anki Vector (badbox)
 • На складі

 • На складі 7300.00
 • 7 300.00 грн.

  8 900.00 грн.

Реальна наявність
(див.статус товару)

Доставка за наш рахунок

Оригінальний товар

Допомога у виборі, підтримка, запчастини

** новий товар, відкрита коробка **

Ні, це не поліпшена версія Cozmo... Vector - це зовсім інший робот. Його можна описати, як дорослого домашнього асистента, чи домашню тварину, але саме для підлітків та дорослих, а не для дітей. Він набагато функціональніший, повністю незалежний - не потребує постійного зв'язку з смартфоном/планшетом, серцем є процесор Qualcomm в самому Векторі, а не процесор смартфону/планшету. Може бачити (HD-камера з широкоугольним об'єктивом 120˚) і навіть може робити Ваші фото за командою "Vector, do a selfi", добре чує звуки - 4 мікрофони дозволяють як чітко розпізнавати звук, так і добре визначати його місцезнаходження у просторі. Може відчувати дотик - сенсор на спині дає змогу реагувати на дотики та поглажування, а фірмові реакції та анімації від компанії Pixar не залишать жодного сумним.

У порівнянні з Cozmo, у Vector є 4 датчики визначення обриву поверхні, тому ймовірність падіння зі столу значно менша. Також він оснащений лазерним сканером перешкод та дальноміром, він не лише бачить ситуацію навколо себе, а й правильно визначає відстані. Робот Anki Vector - повністю автономний, він під'єднається до Вашої домашньої мережі WiFi і підчас відсутності людей буде вивчати світ навколо себе. Вміє розпізнавати обличчя та розуміти настрій людей. Тепер його "обличчя" не монохромне, а кольоровий IPS-дисплей. На додаток з прикольними анімаціями Pixar - це те, що треба :)

Також Вектор може відповісти на питання, встановити таймер, перевірити погоду, зіграти в блек-джек і зробити фото, коли ми цього захочемо. Робот самостійно (саме так, не потрібно ставити вручну) заряджається на своїй док-станції. В комплекті з Vector є кубик (але лише 1, а не 3, як у Cozmo). Володарі Vector можуть вдосконалювати свого робота-друга, інтегруючи його в систему "розумний будинок" або з американською Alexa, для керування термостатами та іншими інтелектуальними гаджетами. Компанія надає безкоштовний доступ до SDK, написаному на мові програмування Python.

Таким чином, задум компанії Anki - створити не заміну Cozmo, а домашнього голосового асистента або домашню електронну тварину =), яка буде весь час онлайн та буде допомогати Вам вдома. Знайде в інтернеті рецепт, прочитає новини, розбудить вранці. Але не забуваємо, що Vector - англомовний, локалізації на українську/російську не планується, нажаль.

Комплектація:

 • Vector
 • 1 кубик
 • зарядний USB-пристрій
 • ще 1 батарейка для куба в подарунок

Що потрібно:

 • смартфон або планшет з WiFi для початкового налаштування
 • вільне місце на столі
 • мережевий адаптер з USB-виходом (бажано 2А)

Складно вибрати, який робот цікавіший? Перегляньте наш обзор.  А, може, Вам не Vector, а Ozobot Bit або Evo підійдуть краще?

Копіпаст материалів з цього сайту порушує Вашу карму, мої авторські права та може переслідуватись за законом України "Про авторське право і суміжна права".

Роботи
Для якого віку >14
Автономний Да
Навчання програмуванню Нет
Інтерфейс Wi-Fi
Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: робот

Наші переваги

Незвичний асортимент захоплюючого товару

Швидкий гарантійний сервіс

Безкоштовна доставка

Правдиві статуси наявності та ціна товару на сайті