Хед-трекер TrackIR 5 + Track Clip Pro

Хед-трекер TrackIR 5 + Track Clip Pro

  • Виробник: NaturalPoint
  • Модель: TrackIR5+TrackClipPro
  • Під замовлення (2-3 тижні)
  • Під замовлення (2-3 тижні) 8900.00
  • 8 900.00 грн.Реальна наявність
(див.статус товару)

Доставка за наш рахунок

Оригінальний товар

Допомога у виборі, підтримка, запчастини

Надточна, з максимально можливими налаштуваннями система лише в декілька сантиметрів розміром: TrackIR 5 - це той пристрій, який жадає мати кожний геймер. Спробуйте переваги системи відстежувань 6 ступенів свободи, яка перетворює Ваші рухи в реальному світі в гру! Ваше відчуття всередині гри суттєво збільшить Ваші переваги серед противників.

А тепер - без рекламних слів. Що це за дівайс? Це система, яка відслідковує переміщення Вашої голови  (а головою зазвичай крутять для зміни напрямку погляду) і передачі цієї інформації в гру чи іншу програму. Тобто: Ви дивитеся на монітор і трохи рухаєте головою вліво => в грі Ви повертаєте голову (або погляд) вліво. Ваші очі дивляться на монітор, рухається лише голова. Якщо раніше Ви "дивилися" мишкою або "хаткою" (на джойстику), то з трекіром необхідність в цьому зникає. Ваші пальці або руки можуть зайняти себечимось більш важливим (наприклад, стрільбою або більш точним прицілюванням).

Низка ігор напряму підтримує TrackIR (їх перелік є на сайті виробника і, зазвичай, в описі гри завжди є згадування про підтримку TrackIR). Якщо ж гра не підтримує TrackIR, то можливо використовувати емуляцію мишки - запускається окремий файл (після встановлення драйверів знайдіть файл TIRMouse.exe, запустіть його та порухайте головою), який буде передавати про рух Вашої голови курсору. Ви будете рухами голови керувати курсором на екрані (і, відповідно, в будь-якій грі чи програмі).

Для визначення положення голови використовується "рамка", яка являє собою тонку пластину, що кріпиться на кепку (так, за комп'ютером потрібно сидіти в кепці або деякі ентузіасти приклеюють шматочок фольги на лобі). Або для цієї мети можливо використовувати Track Clip Pro - це активний датчик, підключається через USB і одягається на дужку навушників (а сам TrackIR можна підключити до комп'ютера через цей Track Clip Pro - він працює як подовжувач також). Точність відслідковування з Track Clip Pro - вища, як і термін служби пристрою в цілому.

Комплектація:

TrackIR 5, світловідбивна рамка на кепку (Track Clip), Track Clip Pro, коротка інструкція, гарантійний талон

Інструкція російською (pdf), драйвери.

Драйвера скачивайте отсюдаНа даний товар надається гарантія терміном 12 місяців. Якщо упродовж даного терміну з моменту продажу виникнуть фабричні дефекти, ми замінимо/полагодимо Ваш виріб за наш рахунок примітка: обслуговування по гарантії здійснюється в м.Києві - див.контакти, при відправці "Новою поштою" витрати діляться порівну). На рухомі частини (двигуни, колеса, пропелери) або несправності, які виникли підчас користування виробом (падіння, зміни прошивки, пошкодження зовнішніми чинниками), гарантія не поширюється.

0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Брал под космосим "Elite:Dangerous". Товар полностью оправдал мои ожидания. Даже не понимаю, как я раньше мог летать без этого полезного девайса. :)

Продавец вежливый, доставка быстрая - чего ещё желать? Доволен как покупкой, так и магазином.

Відповідь адміністратора:

Спасибо, Алексей!

Моя оцінка:
Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: trackir, clip pro

Наші переваги

Незвичний асортимент захоплюючого товару

Швидкий гарантійний сервіс

Безкоштовна доставка

Правдиві статуси наявності та ціна товару на сайті