Доставка і оплата

Покупець має змогу отримати свій товар одним з наступних способів:
- самовивіз - забрати самостійно в заздалегідь обумовлений час за адресою: м.Київ, вул.Григоровича-Барського, 1 (з жовтня по квітень - на виходні теж); оплата - готівка; це найшвидший спосіб отримати своє замовлення; в період з жотня до травня відправлення "Новою Поштою" і самовивіз також можливі у вихідні дні, телефонуйте!
- безкоштовна доставка по Києву "на наступний робочий день" - при сумі замовлення від 1000 грн Ви можете отримати своє замовлення з доставкою на бажану адресу в денний час наступного робочого дня після замовлення (крім розділу запчастин - для них діє лише самовивіз або відправлення НП за передоплатою); якщо сума замовлення складає менше 1000 грн вартість доставки становитиме 50 грн; нажаль, доставка на Троєщину не здійснюється (Ви можете обрати Оболонь, Петрівку чи станцію метро на лівому березі)
- експрес-доставка по Києву "день-в-день" - вартість 100 грн незалежно від вартості товару (крім запчастин), здійснюється за можливості при замовленні до 14-00; оплата - готівка/безготівка; це самий швидкий спосіб отримати товар в Києві без візиту на Борщагівку;
- отримати у відділенні компанії "Нова пошта" (оплата: через сайт при оформленні замовлення або при отриманні), доставка оплачується нами при сумі замовлення від 1000 грн (крім випадків, окремо описаних на сторінці товару, наприклад, що товар продається лише за передоплатою), якщо товар коштує до 1000 грн, то доставку оплачує отримувач. Якщо Ви обрали "наложку", за відправку грошового переказу в будь-якому випадку платите Ви.

Відправка товару "Новою поштою" здійснюється в день замовлення, якщо воно зроблене до 18-00.

Оплатити Ви можете:
- при оформленні замовлення на сайті за допомогою Liqpay (доступно багато способів оплати - Вашою банківською карткою, через Приват24, через термінал ПриватБанку, оплата в розстрочку на умовах ПриватБанку);
- готівкою при отриманні товару у відділенні "Нової пошти" (зберігайте чек - він є підтвердженням оплати);
- передоплатою на розрахунковий рахунок 26001060718423 в ГРУ "ПриватБанку" м.Києва МФО 321842 (обов'язково зазначте номер замовлення в призначенні платежу). Здійснити оплату можна в додатку Приват24 (меню->платежі->Україна->на рахунок по Україні->введіть рахунок 26001060718423->звірте, що вказано "Сівцев Андрій Дмитрович підприємець"->в призначенні платежу обов'язково вкажіть номер замовлення->підтвердіть оплату). Також досить просто оплачувати через термінали ПриватБанку (оплата інших послуг->знайти підприємство за назвою->натисніть "р/р" і введіть 26001060718423->виберіть Сівцев Андрій Дмитрович підприємець->за товари/послуги->заповніть своє ПІП, номер замовлення та вкажіть суму->оплатіть).

У випадку відмови від товару (передумав, не сподобалось, змінився настрій) Покупець зобов'язується компенсувати витрати доставки (у випадку "Нової Пошти" - оплатити доставку в обідві сторони; при доставці по Києву - оплатити 100грн).


Оплата і замовлення товару зі статусом "Під замовлення".
Дані позиції товару замовляються на умовах часткової передоплати. Надається розписка з копією паспорту та Свідоцтва СПД, що підтверджує факт внесення передоплати. Срок поставки товару - зазвичай 3-4 тижні (мінімум - 12 діб, максимум - 1,5 місяці) - такі замовлення імпортуються разом з іншими товарами, тому дата їх привозу пов'язана з поставками інших товарів. Величина передоплати - індивідуальна (від 20% до 80%) і оговорюється окремо перед замовленням.