Гітарний процесор Hotone Ampero One (MP80)

Гітарний процесор Hotone Ampero One (MP80)

 • Виробник: Hotone
 • Модель: Hotone_MP80
 • На складі
 • На складі 10000.00
 • 10 000.00 грн.

Реальна наявність
(див.статус товару)

Доставка за наш рахунок

Оригінальний товар

Допомога у виборі, підтримка, запчастини

HOTONE AUDIO AMPERO ONE — це модулюючий процесор ефектів у невеликому корпусі, оснащений системою модулювання нового покоління CDCM & F.I.R.E., який забезпечує першокласну тональну виразність і реалістичну гру. Процесор має потужну платформу з двома DSP-процесорами та надає чудову якість звучання з 24-бітною обробкою сигналу і співвідношенням сигнал/шум до 120 дБ. USB-порт забезпечує оновлення прошивки, завантаження, редагування, управління ефектами та імпульсними відгуками (IR) за допомогою безкоштовного додатку для Mac/ПК або використання аудіоінтерфейсу.

Скільки підсилювачів і педалей вам потрібно для найкращого звуку?
Можливо, вам потрібен лише HOTONE AUDIO AMPERO ONE. Він має відмінні лампові підсилювачі, створені за допомогою нової технології, які модулюють все: від надзвичайно важких звуків до неймовірно чистих. Ви можете грати від важкого гранжу до джазових клінів. Це легко завдяки використанню нової технології модулювання Hotone: CDCM HD + F.I.R.E робить все це можливим.


Динамічний модулятор CDCM HD досить добре реагує на динаміку вашого стилю гри. Звук абсолютно не плаский. Також передбачені системи імпульсного відгуку (IR). Простими словами «вони емулюють звук з передвстановленим семплом».

CDCM HD + F.I.R.E
Щоб зробити ваше звучання неймовірним, AMPERO ONE потрібна величезна потужність обробки, вона повинна бути блискавичною. Щоб ваше обладнання звучало так, як ви хочете, необхідно використовувати чіп SHARC DSP.

AMPERO ONE оснащений потужним DSP-процесором серії Analog Devices SHARC. Порівняно з HOTONE XTOMP він володіє збільшеною продуктивністю і апаратними модулями прискорювача обробки звуку, що дозволяє легко обробляти декілька алгоритмів високоякісних ефектів класу XTOMP.

AMPERO ONE неймовірно простий у використанні: один перемикач змінює всі пресети. І ці перемикачі можна адаптувати під ваші потреби.

Багато мультиефектів мають фіксований ланцюжок сигналів (деякі з них можуть мати кілька гнучких модулів ефектів), але AMPERO ONE інший. Ви можете легко змінити ланцюжок ефектів за допомогою декількох простих дотиків на екрані — це набагато зручніше, ніж використання мультиефектів з «фіксованим ланцюжком» або зміна порядку педалей на величезному педалборді!


Вам більше не потрібно носити підсилювач на свої виступи. Може, тільки одну або дві улюблені педалі разом з AMPERO ONE. Це — ваш готовий набір апаратури для лайву.

Крім того, AMPERO ONE працює від блоку живлення 9 В, як і інші цифрові педалі на вашому педалборді. Це забезпечує покращений комфорт, але внутрішньо AMPERO ONE працює від 18 В в аналоговій секції для максимально можливого відтворення. Цей дизайн видає значно вищу динаміку, ніж інші педалі. Електричні й акустичні гітари можуть звучати глибше. Ви можете грати своїми хорошими чоп-акордами.

AMPERO ONE не має перемикача вхідного режиму на відміну від Ampero, але володіє спеціальним входом з високим вхідним опором (до 4.7 МОм) для найкращої сумісності інструментів. Це робить AMPERO ONE готовим до використання з електро-, бас-гітарами та акустичними інструментами без перемикача режимів входу.

Як тільки ви запрограмуєте улюблені саунди в якості «патча» на AMPERO ONE, ви зможете безпосередньо записувати через USB або підключатися до аудіоінтерфейсу з аналогових виходів. Таким чином, на концертах ви можете викликати будь-який «патч», щоб зіграти його і на лайві.


Ось як можна підключити AMPERO ONE:

Використовуючи інструмент і підсилювач

Підключення до петлі ефектів (RETURN) підсилювача


Підключення до входу підсилювача потужності (Loudster)

Підключення до мікшера, аудіоінтерфейсу, навушників та іншого обладнання

Підключення до комп'ютера в якості аудіоінтерфейсу

Використовуючи як лінійний вхід AUX


AMPERO ONE представляє безкомпромісний, широко відомий звук Ampero в зменшеному корпусі. Він пропонує всі реальні звуки року минулого та сьогодення. 4-дюймовий кольоровий сенсорний екран високої чіткості й оптимізований інтерфейс забезпечують більш плавну та розумну роботу.

Просунута система модулювання CDCM HD і F.I.R.E.

Driving Ampero — це інноваційна система CDCM HD (Comprehensive Dynamic Circuit Modeling High Definition) і F.I.R.E. (Field Impulse Response Enhancement) від Hotone. Створений на основі потужної платформи XTOMP від Hotone, відомої серії Binary і революційного віртуального плагіна VStomp Amp, система CDCM HD & F.I.R.E нового покоління демонструє нові методи Hotone для модулювання схем.

Популярні методи модулювання, як правило, засновані на модуляції схем статичного стану або теорії «чорного ящика», які просто «наближаються» до модульованого звуку. CDCM HD & F.I.R.E. використовує складну систему, засновану на динамічній модуляції. У цій матриці технологія «перебудовує» всю схему, використовуючи змодульовані електронні компоненти, в результаті чого виходить яскравий, точний і виразний тон. Більше того, нова система покращує взаємодію між підсилювачами й акустичними системами, забезпечуючи реалістичне відчуття і відгук, якого ви ніколи не зазнавали на цифровому обладнанні.

Два основні DSP-процесори
AMPERO ONE оснащений двома DSP-процесорами з безкомпромісною високою продуктивністю і працює на фірмовій системі модулювання CDCM HD & F.I.R.E компанії Hotone.

 • Головний процесор — серія Analog Devices SHARC
 • Співпроцесор — серія NXP RT

Кросоверний співпроцесор серії NXP RT працює на ядрі ARM Cortex-M7. Він не тільки допомагає обробляти аудіопотоки, але також живить сенсорний дисплей, USB I/O та інші функції.

Оснащення
AMPERO ONE може обробляти до 9 модулів ефектів одночасно за допомогою гнучких модулів ефектів FX1, FX2, FX3 і редагованого ланцюжка ефектів для найкращих можливостей комбінації ефектів.

Автентичне акустичне звучання
Більше не потрібно носити з собою додаткові акустичні інструменти! AMPERO ONE має просунуті алгоритми акустичного модулювання. Використовуючи вбудовані акустичні імпульсні відгуки (IR) і пресети акустичного модулювання, ви можете легко перетворити ваші електричні інструменти на підключені акустичні шедеври зі сталевими/нейлоновими струнами та навіть подвійними басами!

Сенсорний інтерфейс
AMPERO ONE використовує простий користувацький інтерфейс. Завдяки 4-дюймовому сенсорному екрану 800 x 480 з динамічним кольоровим дисплеєм і оптимізованим інтерфейсом, процесор ефектів неймовірно простий у налаштуванні та програмуванні за кілька натискань. Надає можливість змінити мову користувацького інтерфейсу; налаштування параметрів; клавіатуру QWERTY; змінну колірну тему.

Характеристики
 • ТипПроцесори ефектів
 • ПризначенняДля електрогітар
 • Кількість ефектів242
 • Вбудований тюнерЄ
 • Наявність USB Audio InterfaceЄ
 • Наявність лупераЄ
 • РегуляториРегулятори: Volume, MENU/VALUE; Педаль експресії, 3 кнопки футсвіч
 • Входи1 x 1/4" (Hi-Z/line); 1 x 1/8" (aux); 1 x 1/4" (expression 2)
 • Виходи2 x 1/4"; 1 x 1/8" (навушники)
 • Кількість елементів пам'яті198 (99 заводських, 99 користувацьких)
 • ОсобливостіПедаль експресії; 100 ритмічних шаблонів; Цифрова обробка аудіосигналу: 24-біт/44.1 кГц
 • КорпусАлюміній
 • Додаткові характеристикиТакож підходить для акустичних і бас-гітар; 64 моделі підсилювачів; 60 моделей кабінетів; 100+ моделей педалей; USB-порт (Type B); Кольоровий сенсорний екран
 • КомплектаціяПроцесор ефектів, блок живлення, USB кабель, посібник користувача
 • Розміри товару (без упаковки)2.73 x 14.3 x 5.1 см
 • Вага без упаковки (нетто)1.202 кг


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: гітарний процесор

Наші переваги

Незвичний асортимент захоплюючого товару

Швидкий гарантійний сервіс

Безкоштовна доставка

Правдиві статуси наявності та ціна товару на сайті