купить GraviTrax Starter Set 26099

купить GraviTrax Starter Set

  • Виробник: Ravensburger
  • Модель: Gravitrax Starter
  • Очікується за 3-5 днів
  • Очікується за 3-5 днів 1550.00
  • 1 550.00 грн.Реальна наявність
(див.статус товару)

Доставка за наш рахунок

Оригінальний товар

Допомога у виборі, підтримка, запчастини

С треками GraviTrax Ваша дитина порине у світ гравітації в ігровій формі! Одні конструктори дозволяються збирати фігури, будівлі, машини. Інші - динамічні, дозволяють створювати щось для вивчення та спостереження предметів в русі, законів кінематики і гравітації, енергії рухомих тіл. GraviTrax до таких і відноситься. Придбаючи цей набір ваша дитина отримує нескінченну кількість варіантів (не декілька стандартних за інструкцією сценарієв, а скільки завгодно), використовує конструктивні елементи (більше 100 деталей в комплекті), пізнає закони фізики та їх вплив на повелінку кульок. Покрокова інструкція та приклади треків дадуть поштовх для молодих конструкторів.

В комплекті, крім більш, ніж ста деталей, також є 2 книги, де не лише наведено приклади треків, але й даються завдання на логіку та розуміння, на добудову частин, яких не вистачає, та пошук рішень. Тобто, купивши такий набір можно не лише гратися, а виконувати завдання на пошук рішень, будувати власні треки, знімати їх на відео та ділитися з друзями своїми досягненнями!

Набір GraviTrax Starter Set містить всі необхідні елементи для гри. Якщо ж виникне бажання збільшити складність, площу треків, висоту, додати нові динамічні елементи (тонелі, катапульти, штовхачі, петлі, підйомники тощо) - їх можна знайти в інших наборах цього виробника.


Magformers
Деталей (діапазон) 50-100

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Теги: конструктор

Наші переваги

Незвичний асортимент захоплюючого товару

Швидкий гарантійний сервіс

Безкоштовна доставка

Правдиві статуси наявності та ціна товару на сайті