Умови роботи

Умови використаня сайту

УВАГА! Перед використанням даного сайту уважно перечитайте дані умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте даний сайт.

Використання сайту.

Сайт ariana.com.ua (надалі - «АріанА») дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали даного сайту (надалі - «Сайт») лише для особистого некомерційного використання за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, які містяться в матеріалах та будь-яких його копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також расповсюджувати їх або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Використання даних матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах дозволяється лише за наявності активного гіперпосилання на наш магазин.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. АрианА не гарантує точності і повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються даним Сайтом. АріанА в будь-який час та без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються даним Сайтом, а також в продукти та ціни, що на ньому згадані. У випадку застарівання матеріалів та послуг на цьому Сайті, АріанА не зобов'язується оновлювати їх. АріанА за жодних обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (в тому числі шкоду або втрачену вигоду від втрати можливого прибутку, даних або через переривання ділової активності), які виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання даного Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті Ви погоджуєтесь надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації Ви отримаєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних Ви зобов'язані повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок та коментарі

Підчас звернення до нас або залишаючи коментарі Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, таким, що погрожує, звинувачує, порушує авторські права, пропагандує ненависть чи дискримінує людей за расовою, етнічною, гендерною, релігійною, соціальною ознакою, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке Ваше повідомлення АріанА може бути видалити без Вашої згоди, або використати за своїм розсудом. АріанА не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Товар під замовлення

Що стосується доставки товару під замовлення - ознайомтесь тут.